Zvětšení penisu

Opravdu funguje nějaká přírodní metoda pro zvětšení penisu?

zvětšení penisu

Internet je přeplněný produkty, u které slibují, že váš penis zvětší: pilulky, přístroje, krémy, atd.

Opravdu některý z nich váš penis zvětší? Existují nějaké přirozené metody zvětšení penisu, které opravdu fungují? Nebo jsou to všechny podvody, jak by nám naše intuice (a životní zkušenosti) napověděla?

Mohu vám říci se zkušenostmi z první ruky, že některé formy přirozeného zvětšení penisu skutečně fungují a zvětší velikost vašeho penisu. Ale nejsou to pilulky.

Posilující mužské pilulky obsahují přírodní ingredience, které zlepší vaše libido a průtok krve do penisu. Studie účinnost těchto složek mohou ověřit. Ale aby udělaly penis větší –  nezískáte ani centimetr velikosti penisu po žádné z pilulek na trhu (před a po fotky ukazují výsledky z jiných technik).

S prášky můžete vidět mírný nárůst v rámci ochablosti kvůli lepšímu prokrvení, což vás může přimět si myslet, že jste získal i na velikosti. Ale za měsíc nebo dva si uvědomíte, že váš penis je stejné velikosti, zavoláte do firmy, že s tím končíte a oni vám ale budou účtovat za další měsíc nebo dva, než vás nechají jít.

Jen další podvod na přírozené zvětšení penisu.

Takže co funguje pro zvětšení velikost penisu (jiné než chirurgie)?

Než vás uvedu do následujících metod, vězte toto: váš penis je mnohem odolnější, než byste mohl uvěřit. Zkušenosti s kteroukoli z těchto přírodních metod zvětšení penisu vám to ukážou.

Vakuová pumpa na penis

Prodlužovací zařízení

Prodlužovací zařízení drží penis v prodlouženém stavu, aniž byste museli vyvinout jakoukoliv manuální sílu. Existuje celá řada zařízení na trhu a některé studie ukázaly mírné zvětšení délky. Jsou nákladné, ale účinné, a potřebují velmi málo úsilí z vaší strany (dobré při sledování filmu nebo hraní videoher … ačkoli soukromí je rozhodně nutné).

Váhové závěsy

Mnoho mužů, kteří dělají cvičení na přirozené zvětšení penisu, zavítají do školy “závěsů”. Někteří muži dosáhli masivní zisk délky s váhovými závěsy. Některé váhové závěsy jsou vyrobeny ve formě, která je docela bezpečná, ale vzhledem k malé regulací od jakékoli vlády nebo zdravotní agentury je může být docela děsivé použít.

Osobně jsem použil závěs a dostal se až k zavěšení 25 liber, ale pocit „mrtvosti“, který měl můj penis dočasně po sejmutí závěsu, plus mimořádně trapné nastavování a velké množství potřebného prostoru (a znovu požadavky na ochranu soukromí), mě přiměly to ukončit po dvou nebo třech týdnech.

Přesto věřím, že během těch několika týdnů jsem mohl přidal skoro čtvrt palce … není to pro slabé nátury, ale pokud máte velkou “odvahu”, jděte na to a jen se ujistěte, postupujte přesně podle pokynů.

Cvičení na přirozené zvětšení penisu

Můj osobní nejoblíbenější způsob zvětšení penisu, tato technika ​​zahrnuje různé manuální “cvičení”, kde se natahuje tkáň penisu, stejně jako se naplňuje penis více krví, a to násilně pomocí rukou.

Zní to děsivě, ale vzhledem k “mikrotraumatům” v tkáni penisu, váš penis reaguje tím, že zvyšuje délku a obvod. Začněte s malou intenzitou a časem začněte přidávat sílu, jakmile si váš penis zvykne na cvičení.

Tato metoda nevyžaduje žádné objemné nebo trapné zařízení, může být prováděna ve sprše (potřeba soukromí není příliš vysoká) a je jedinou technikou na zvýšení jak délky, tak i obvodu. Velmi bezpečné, ale vyžaduje více úsilí z vaší strany než další metody.

Penilní čerpadla

Poznal jsem před lety pána z fóra o sexuálním zdraví, který přísahal na penilní čerpadla. Tvrdil, že přidal slušné množství na obvodu po jeho opakovaném používání. Většina ostatních účastníků říkala, že zisky jsou jen dočasné, ale vidíte pěkné zlepšení kvality erekce.

Bez ohledu na výběr, který uděláte, vím toto: můžete svůj penis zvětšit. Neočekávejte zázrak, ale přidáním palce ke své délce a slušného množství na objemu je velmi pravděpodobné. Někteří muži přidali více než dva palce na délku, a přes palec v obvodu, ale nejsou tak běžní a celkově to dá trochu práce a času.

Tagged , ,